• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • КАРАНТИН/ Дистанційне навчання

Розклад уроків з покликаннями на дистанційне навчання дивіться у прикріпленому файлі НИЖЧЕ

Тимчасовий порядок

організації освітнього процесу Домантівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»Золотоніської районної ради Черкаської області в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

wym-1598524689407

Звернення до батьків

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 23.03.2020 № 1/9-173 «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину», наказу Домантівського НВК від 12.03.2020 р. «Про організацію дистанційного навчання під час карантину» вчителями школи було організовано роботу з учнями, що перебувають удома під час карантину, шляхом використання технологій дистанційного навчання.

Результати навчання здобувачів освіти наразі фіксуються вчителями (у зручний для них спосіб), а у подальшому будуть продубльовані до відповідних сторінок класного журналу.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 16.04.2020 р. № 1/9-213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року» повідомляємо наступне:

- Завершення навчального року – орієнтовно 25 травня 2020 року( виняток можуть становити випускні класи).

- Оцінювання навчальних досягнень учнів є невід’ємною частиною процесу навчання, дистанційне навчання не є винятком.

- Підсумкова оцінка за ІІ семестр виставляється з урахуванням результатів поточного, тематичного оцінювання, оцінювання різних видів діяльностії, отриманих учнями під час дистанційного навчання та до його початку.

- Річне оцінювання виставлятиметься з урахуванням результатів оцінювання за перший та другий семестри навчального року.

- До 22 травня 2020 року для 3 – 11 класів будуть проведені підсумкові перевірочні роботи за другий семестр з використанням технологій дистанційного навчання.

- Для учнів 1-2 класів застосовується формувальне та підсумкове оцінювання, яке здійснюється шляхом спостереження за поведінкою учнів в різних видах діяльності та відстеження динаміки успішності виконання ними навчальних завдань під час дистанційного навчання та до його початку.

- Виставлення оцінок за другий семестр та рік відбуватиметься в період з 22 травня 2020 по 25 травня 2020 року.

- Учнів 4, 9 класів звільнено від проходження ДПА відповідно до наказу МОН України від 30.03.2020 р. № 463 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової середньої освіти, у 2019-2020 навчальному році».

- Оформлення свідоцтв досягнень учнів 1-2 класів, табелів навчальних досягнень учнів 3– 8, 10 класів, свідоцтв про здобуття базової середньої освіти учнів 9-х класів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року.

- Копії даних документів для 1 – 8-х, 10-х класів будуть надіслані електронною поштою або в інший спосіб, з подальшим врученням оригіналу документа у вересні 2020 року.

- Для вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти учням 9-х класів буде розроблений графік видачі з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог. Інформацію буде передано через класних керівників.

- Учні 11-х класів складають ДПА у формі ЗНО відповідно до Календарного плану підготовки та проведення ЗНО 2020 року зі змінами, внесеними на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 06 квітня 2020 року № 480. Документи про здобуття повної середньої освіти учні 11-х класів отримають після проходження ДПА.

Нагадуємо, що Законодавство України, а саме Сімейний кодекс в ст. 150, визначає, що батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток, забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти. У разі недолучення вашої дитини до дистанційного навчання без поважних причин ви порушуєте статтю 25 п.2 Закону «Про повну загальну середню освіту», згідно з якою на батьків учнів покладається відповідальність за здобуття ними повної загальної середньої освіти за будь-якою формою навчання.

Тому дуже просимо створити для дітей всі необхідн6і умови для дистанційного навчання, а також контролювати виконання ними завдань з навчальних предметів.

Дирекція Домантівського НВК

Кiлькiсть переглядiв: 417